top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

JUMALANNA VÄE ÄRATAMINE

Vabanemine inimlikest raskustest ja häälestumine kõrgeimale küpsele naisenergia olemusele.

Tervikliku naisenergia omadusteks on oma tugevate tunnete haldamise oskus, oma keha vajaduste mõistmine ja oma soovidest selge arusaam, tugev tervis ja terviklikkusega kooskõlas e oma intuitsiooni ajel elamine.

Kuidas aga üles leida enda heaolu, kui oleme ebaküpsel meesenergial endas lasknud võitu saada või oleme oma sisetunde vastu läinud?

Naisenergia tervendamine on praeguse ajastu üks olulisemaid võtmeküsimusi.

 

Ebaküpse naisenergia tunnuseid:

* laskmine end häirida teiste arvamustest, sõnadest või tegudest

* enese võrdlmeine teistega, andestamatus, kannatamatus

* ei usalda enda sisetunnet ja/või tegutsen enda parima enesetunde vastu

* hirmu juhatusel toimimine, eraldatuse juurdeloomine

* ei julge öelda, kuidas tegelikult tunne on

* ei julge tegutseda vastavalt sellele, mida parimaks pead

* eluhoiak on negatiivne ja halvustav, keelates endale tundeid tunda

* üritamine välise iluga sisemist puudujääki korvata

* süüdistamine ja mitte aru saamine, mida vastutus oma elu eest tähendab

* ei julge endasse vaadata, pigem põgeneda sõltuvustesse (suhtesõltuvus, nutisõltuvus, alkoholi või teiste meelemürkide tarvitamine jne)

Tegelikult on see nimekiri väga pikk ja see on igaühe enda ära tunnetada, kuskohas ja mil moel enda sees Algallika tahte e Armastuse vastu minnakse.

Tervisehädad ja suured väljakutsed elus on lihtsalt selle kõige kõrvalsaadus.

Kõiki neid tooreid enese hävitamise meetodeid saab aga tervendada läbi suurema armastuse vastu võtmise, iseenda aktsepteerimise õppimise, halastuse, armulikkuse ja kaastundlikkuse. See seanss siin on spetsiaalselt kujundatud neile naistele, kes tunnevad, et tahaksid tulla enda sees suuremasse väesse tagasi ja ületada enda teele sattunud raskused kerguse ja lihtsusega. Iga kord seanssi kuulates häälestad oma energiakeha vana maailma mustritest uutesse südamega kooskõlas elamise sagedustesse.

Palun pea meeles, et see, kuidas oma igapäevast elu elad, on sama tähtis, kui selle seansi kuulamine. Kui jätkad asjade tegemist vanal moel, saad vanamoodi kogemusi edasi.

Mina olen tundnud, et see seanss on tõesti emalik õnnistav paitus, millest meil võib-olla lapsepõlves puudu jäi või tahaksime seda ise enda elus ka täiskasvanuna enam kogeda.

Lisaks seansi kuulamisele ma soovitan, et hoia endas enda selgemat visiooni enda kohta. Selleks oleks ehk väga hea ka enne või peale seanssi üles kirjutada, et milline naine sa tegelikult olla soovid.

Imelisi uusi alguseid sulle!

Stella

Seanss on salvestatud aastal 2017

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

b-jumalanna-2ratus-ruut2.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine nr 1 avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

Kui see ei toimi või tahad teisest kohast laadida, siis

Allalaadimine nr 2 link viib sind .io lehele.

Seal vajuta FREE DOWNLOAD

ja 

SLOW SPEED IS FINE linkidele

mingit kontot tegema, ega lisaks seal tasuma ei pea.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

JumalannapalveStella Shakti 2017
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

bottom of page