top of page

Eraseansid Stellaga 

 

Saate osaleda meditatsioonidel ja e-koolitustel, kes soovib.

Eraseanss on kanaldusprotsess vastavalt iga inimese vajadustele edasises arengutees, energeetiline harmoniseerimine ja tasakaalustamine. 
 

Teemasid, millest tavaliselt juttu on olnud:

Kuidas muuta oma elu endale meelepärasemaks?
Kuidas luua oma tegelikkus nii, et see oleks harmooniline, külluslik ja helge?
Karmavabastus ja uinunud annete ja võimete äratamine.
Valgustunud inimese töövahendite “alla laadimine” ja aktiveerimine.
Mida on vaja teada uue aja energiates, et igapäevaselt hästi toime tulla?
Ühendus teise ilma lahkunud sugulaste või sõpradega või sõnumid lastelt,

kes on veel tulemas.
Kuidas luua küllust kõikidel tasanditel mänguliselt ja loovalt?


Eraseanss koosneb individuaalsest nõustamisest, kardiladumsiest ja/või energeetilisest tasakaalustamisest vastavalt inimese soovile.

Olen hingetasandil nooremõpetaja, ehk siis veel maa peal kehastuv õpetaja. Minu ülesandeks on aidata ärgata meistritel ning toppamajäänud küsimustes edasi juhatada ning julgustada inimesi elama selliselt, et see oleks nii nende kui kõikide kõrgeima tee hüvanguks.


Senini on olnud minu tööks väga paljude selgeltnägijate, vaimsete võimetega inimeste aitamine, et nad enda arengus edasi liiguks, avaneks oma tõelisele hinge kutsumusele ja jätkaks maapealset aega täies aktiivsuses enda südame juhatusel. Ka on abi saanud mitmed inimesed, kes on olnud kimpus pereküsimustes, suhetes või mistahes valdkonnas. Inimeste olemuseks on särada ja sätendada ning minu roll on olnud neil aidata seda enda seest üles leida.


Olen viimased kümme aastat tegelenud inimeste nõustamise, aitamise ja aktiivse energeetilise korrastusega kõikidel tasanditel – nii enese kui ka ümbritsevate elus, universaalses üksolemise teadvuseväljas. Suhtlen igapäevaselt ülestõusnud meistrite, ning teiste valgusmaailma tegelastega – puhta armastuse olenditega ja omaenda kõrgema tarkusega. Olen õppinud üle maailma väga võimsate meistrite juures ja saanud pühitsusi, et neid ka teile edastada.


Meis kõigis on tohutud võimed peidus ja on aeg need äratada, et me oma jõuga ei teeks kurja, vaid looksime harmooniat ja meelepärase maailma.

 

*Palun pane tähele, et seansile mitteilmumine ja mitte varem kui 48h tundi mitte tulemisest ette teatamine ei vabasta Sind seansi tasust.

Mu aeg on väga hinnaline ja väärtuslik!

Kui Sa kohale ei ilmu, palun Sul ikkagi seansi tasu maksta ning saad selle eest kuulata 1 kuu kaugseansse mu kodulehelt.

 

Saad seansi eest tasuda ülekandega

SOOVITATAVALT ENNE REGISTREERIMISKASTI TÄITMIST VÕI VAHETULT PEALE SEDA:

MTÜ Südamekeskus IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: seanss

 

Lisaküsimuste korral võta palun ühendust sydamekeskus@gmail.com

 

Eraseansi tasu

Seansse saab kogeda internetiseanssidena –

VIDEOSEANSINA VÕI

TELEFONISEANSINA

50 min seanss 123€

25 min seanss 70€

 

Helistan sulle seansi algusajal ja lepime kokku, kas teeme seanssi telefoniseansina (sina helistad mulle sel juhul tagasi) või üle messengeri või whatsapi.

Palun hoia oma telefon seansi ajaks levialas!

 

 

Võimalik ka kokkuleppeline tasu.

Sel juhul kirjuta mulle palun sydamekeskus@gmail.com

Keegi ilma seansita ei jää!

 

 

Ole õnnistatud ja suhtlemiseni!

Armastusega

 Stella

"Oma kogemuste põhjal võin öelda niipalju ,et mina olen Stella seanssidest saanud palju tuge ja olen saanud lahti oma aastatega võitlevast seljahädast. Olen talle väga tänulik."

 

 

"See tulemus ei pruugi kohe kohale jõuda,kuid ühel ajal hakkad tajuma,et probleemid millega võitlesid,hakkavad hajuma,need pole enam nii teravad ja teevad vähem ja vähem haiget."

bottom of page