Kaugreiki seanss

ELU PARIMA SUVE LOOMINE

 

Ma olen kogu südamest rõõmus, et oled jõudnud siia lehele ning soovin Sulle imelist seansi kogemist!

Ma loodan, et Sinu südamesoovid täituvad!

Suur aitäh ka kõigile annetuse saatjatele! See tähendab minu jaoks väga palju, et te toetate seda voogu! 

 

Kui Sa veel omapoolset annetust teinud pole, saad seda teha ka praegu.

Aitäh juba ette!

 

MTÜ Südamekeskus EE507700771001082851 Selgitus: annetus

 

Elu parima suve loomise seanss on energeetiline pühitsus, et võiksime olla ühenduses omaenda kõrgeima potentsiaaliga. Et kõik see, mida oleme pidanud imedeks, võiks olla meie igapäevane elu.

Väga hea, kui saad enne seanssi enda jaoks ka lahti sõnastada, mis on see, mida Sa sel suvel ja üldse enda elus kogeda soovid. Hea, kui saad need soovid enda jaoks ka paberile üles kirjutada. Võid kasutada ka juba varem valmis mõeldud taotlusi.

On väga hea, kui kirjutad need oleviku-vormis ning läbi tänutunde.

Aitäh, et võin kogeda...  

 

Aitäh, et oled võtnud aega omaenda elu loomiseks ja et oled avatud imedele! See avatud olek on nagu ukse lahti tegemine. Just nii saab maailm Sulle seda kogemust tuua ja luua.                          

Seanss kestab u 30 min.

 

Õnnistust! Olgu see Su elu parim suvi! Ja nii ka iga järgmine ;)

Stella

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi teadlikkuse ja tähelepanu saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.
Palun pane tähele, et seanss ei ole asendamaks tavameditsiini, vaid toetuseks, abiks ja ennetuseks, kui on tarvis enda olemist korrastada. 


Pühitsus on miski, mis muudab Su uue kogemuse igapäevaselt kättesaadavaks uueks olekuks. Iga sõna, mõte ja kogemus on muutus ja selle muutusega kaasa lennates on võimalik tõusta uutesse teadvuseväljadesse, mis aitavad vana tüüpi teemadel lihtsalt lahustuda puhtaks armastuse väljaks. Tänutunne kõigi kogemuste eest avab värava, mill kaudu saab ajaloo tarkus Sulle kannatuse asemel toetuseks kui lubad...

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.

 

Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

ReikiMeister

 

Muusika autor helimeister Kevin McLeod.

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmise ajal siit.

 

Loe lisaks blogist