top of page

Stella kanaldatud kaugseanss

TASUTA

ühismeditatsioon

Eestimaa

hüvanguks

 

EESTIMAA HÜVANGUKS
SEANSSI SAAD KUULATA 
27. märtsist kuni​
30. märtsi lõunani
 
Olgu see seanss kõikide hingede kõrgeimaks hüvanguks, tervemõistuslikkuse, teadveloleku ja ühiskonna ärkamisaja õnnistuseks.
 
Seanss on salvestatud Stella Shakti poolt 2019 aastal.
See kestab u 30 min.Seansi vastuvõtmiseks käivita siin juuresolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Aga soovitus on - hakka tähele panema, mis muutub elus paremaks? Missugused eluvaldkonnad või tegevused vajavad Su tähelepanu?

 

Mõtiskle ka, kellele oleks tarvis elus enam õnnistust saata. Inimesed, kes elavad õnnistuse energias, neil on lihtsam olla oma südame ja kõrgema tarkusega kontaktis!

 

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Kasutan oma töös reiki põhimõtteid. Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Õnnistame EestimaadStella Shakti
00:00

Vabandame ka, kui on faili alla laadimisel tehnilisi tõrkeid! Sellisel juhul palun vajuta siia tumepunasele lingile!

Kui siitkaudu ka ei saa, kirjuta palun 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Kui soovid kuulata ka kaugseanssi

ENDA JA RUUMIDE ENERGEETILINE KORRASTUS, SAAD SEDA TEHA KUNI LAUPÄEVA HOMMIKUNI SIITKAUDU.

bottom of page