top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

Dominikaani teine pühitsus –

kvanthüpe magamise ajal

Väga selge elumuutus saab kaasneda, kui oleme selgelt otsustanud, missuguses uues reaalsuses me tahame elada. Minu kogemus on näidanud, et see on põhiline inimeste elude keerulisuse põhjus – otsustamatus. Pole selgelt otsustatud, missugune tunne, elustiil, kogemus või lahendus võiks ees oodata. Seega on lahendus uueks eluks lihtne – asu unistama ja looma oma unistuste elu! Tea seda, et niipea, ki astud ise sammud uude kogemusse, astub maailm sinu abistamiseks tuhat sammu. Aga esimene samm tuleb alati astuda meil endil.

 

Meil on tarvis taibata, et enne, kui me ära ei otsusta enda elusaatuse kogemuse suunda, niikaua olemegi elu pillutada igas suunas. See seanss siin aitab kaasa selge otsuse selgele manifesteerumisele.

Iga kord seda kuulates võid teha ka uued otsused, uute eluvaldkonadeda või kogemuste teadlikuks suunamiseks.

Seanss on spetsiaalselt seadistatud, et seda kuulata enne uinumist – seega saad terve öö jooksul kogeda uuele reaalsuse tasandile häälestumise kogemust. Enne seansi uulamist otsusta selgelt ära – missugusesse reaalsusesse valid üles ärgata.

 

Enne otsuse tegemist on tarvis teada: meil ei ole võimalik muuta teisi inimesi, aga meil on võimalik tõsta oma vibratsioonitaset nii palju, et vanamoodi asjad enam ei haakugi meie külge, oleme nii kõrges sageduses, et tulevad hoopis toetavamad suhted, kogemused ja elu. Vana maailm langeb meist nagu sügisesed lehed poolt. Vaevata, muredeta, lihtsalt lahtudes.

Võitlemise asemel haagi ennast oma mõtetes sellest lahti, mis ei meeldi ja ühendu südamega. Süda juhatab sind kõrgeimasse kogemusse.

Teisalt on tarvis ka jälgida, et lisaks seansi kogemusele me võtaksime ette ka selged uued tegevused, mis meie uut olekut toetavad.

 

Näiteks kui tahad tulla elama sagedusse, kus oled laulja, on tarvis ka reaalses elus laulmist harjutada ja praktiseerida. Kui tahad olla maalikunstnik, otsi välja oma pintslid ja värvid ning kanna iga päev natuke värvi oma lõuendile, tee kavandeid jne. Enam pole aega mõtet raisata lihtsalt mõtlemisele. On aeg ka tegutseda, puhkusega tasakaalustatult.

 

Mina soovitan esimest korda seanssi kogedes teha taotluse, et ärkaksid üles reaalsuses, kus oledki juba oma südamega kontaktis ja süda ning Terviklikkus juhatavad sind selgelt ja äratuntavalt.

 

Veel ideid, mida oma kvanthüppe taotlustes tähele panna:

  • Kasuta oma otsustes alati selget ja lihtsat keelt – ütle asju nii nagu päriselt tahad, jaatavas vormis, sõna EI kasutamata. Unusta viisakus ja võltsvagadus. Ütle asju nii nagu tegelikult mõtled.

  • Taotlus on õige, kui tunne on õige, kui seda ütled. 

  • Unista suurelt ja mõtle suurelt – kui sinus on igavuse ja tüdimuse tunne, oled järelikult liiga väikselt mõelnud. Ole oma otsustes julge ja avatud sellele, et asjad võivad minna veel palju paremini, kui oled arvanud.

  • Kui midagi otsustad, pane enda jaoks otsus ka kirja ning soovitan, et jälgi oma käitumist ja mõtteid – kas töötad enda otsuse poolt või pigem püüad vanamoodi hakkama saada. Palun mäleta, et selleks, et olukord muutuks su elus, on tarvis ka uutmoodi tegutseda. Inimesel on lihtne minna oma automaatsete reaktsioonide tõttu vanadesse rööbastesse. Teha asju uutmoodi võib tunduda algul veider, imelik ja võõras. Need on aga tunnused selle kohta, et oled lõpetanud roboti moodi toimimise ja seega soovi endale õnne, et oled elus! Oled asunud elama, see on väga suur ja võimas koht! Tähista enda võimet olla erinev ja eriline – just enda moodi!

  • Sa saad alati valida reaalsuse, millega oled rahul. Kui oled milelgagi rahulolematu, näiteks ei saa mingi inimesega läbi vms, siis lõpeta oma peas ja sõnades selle inimese/olukorra sildistamine. Kui sa pidevalt oletad, kuidas asjad on, siis sa ei näe seda, et asjad võiksid muutuda. Mitte sa ei muuda teist inimest, aga sa saad muuta reaalsust, kus sinus on teistsugune suhtumine ja seeläbi on ka kogu suhtedünaamika paranemas/paranenud. 

  • Kui ei tea, mida mingis olukorras teha, siis väga hea taotlus on ka paluda mõistmist, selgust ja lahenduse energiat.

  • Iga kord, kui sa näed, et su reaalsus on kasvõi natukenegi nihkunud, pane seda tähele ja täna univesrumit, tänutundega kiirendad oma looja olemuse võimsa potentsiaali avaldumist veelgi. Seepärast on väga kasulik juba taotlust luues ette tänada, et su soov on täidetud kõikide kõrgeimaks hüvanguks.

  • Kui sa midagi küsid, on oluline, et sa ei teeks enam järeleandmisi. Otsus peab olema selge ja konkreetne, sest kui oled nõus veel kannatama, siis universumiga on inimkonnal leping, et nii kaua ka veel kannatused jätkuvad. Elu saab muutuda, kui tõstad iseenda kvaliteeditasandi latti piisavalt kõrgele. Kui veel oled nõus tegema allahindlusi ja ohvrimängusid mängima, siis vanamoodi maailm jätkub. See on väga oluline koht ja kui sa veel pole näinud, soovitan sul vaadata ka seda videot taotluste loomisest.

  • Soovitan kindlasti enne soovide soovimist konsulteerida oma südame käest – mida süda soovib su elus läbi sinu kogeda. Kui tahad asju südame vastu, siis need ei täitu. Südamega suhtlemise õpetusvideo leiad siit. See on osa Maagilise Reiki I astme internetikoolitusest, mida saad tulla ka ise õppima, leiad lisainfo siitkaudu.

Kaardilugemist PARADIISI SÕNUMID SULLE  saad vaadata siit.

 

Fail on salvestatud aastal 2021 Dominikaani Vabariigis.

 

❤️

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

B-KVANTHYPE-ruut.jpg

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Seansi alguses ja lõpus on seansil spetsiaalne koht, kus saad oma taotlust korrata.

Ühel seansil keskendu ühele taotlusele, seega on energia konsentreeritum ja tugevam.

Võid seda seanssi kuulata nii palju kordi, kui soovid, ent mitte päevas rohekm kui 2 korda.

Usalda enda sisetunnet, millal ja kui palju seda hea kasutada oleks.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Dominikaani 2. pühitsus – kvanthüpeStella Shakti 2021
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

b-paradiis.png
bottom of page