b-armastuslood2.png

KOGUME KAUNEIMAID ARMASTUSLUGUSID

MUUDA OMA SAATUS SUREMATUKS

​

TÕELISE ARMASTUSE LUGU – kas on ehk sinul midagi sellist imelist maailmaga jagada?

Täida/täitke koos oma armastatuga see ankeet ja võite võita luksuseine Eesti mõnes kõige luksuslikumas restoranis või saate nautida oma lemmiktoitusid piduliku õhtusöögina otse oma kodus. Kokku loosime peaauhinna ja kümme väiksemat auhinda romantiliste ja kaunite hetkede loomiseks teie perele.

​

Jagatud infot me ei avalikusta õigete nimede alt ilma teie eelneva täiendava kirjaliku loata.

Ilma nimesid kasutamata on meil õigus siia sisestatud infot (va kontaktandmed – neid ei avalikustata!) kasutada Stella Shakti loominguvormide loomiseks kas individuaalselt või koostöös teiste partneritega (kirjastajad/lavastajad/illustraatorid jms).

Põnevaimate ja ilusamate romantiliste lugude vahel valime välja paremiku ja avaldame raamatus, mille pealkiri jääb esialgu veel saladuseks. Võimalik on ka ainese kasutamine ka muudeks loominguvormideks (näidend, luuletused, pildid, joonistused, elulised näited e-koolitusteks, loenguteks jms)

See on võimalus oma armastuslugu jäädvustada ka siin maisel tasandil väga pikkadeks aegadeks (võib-olla lausa sajanditeks).

Kui sul on tuttavaid, kelle armastuslugu võiks ka siia kuuluda, palun kirjuta nende nimed ja meiliaadressid siia alla. Kõik, kes inimesi soovitavad, nende võiduvõimalus suureneb 10-kordselt – paneme teid loosimisse 10 loosipiletiga!

Siia sisestatud infot on meil õigus (ilma teie õigeid nimesid kasutamata) avaldada internetis (näiteks veebiküsitluse korraldamiseks rahva lemmik-armastusloo leidmiseks), meedias (näiteks telesaates näite toomiseks või ka ajakirjas/kirjasõnas jagada selle projekti tutvustuseks jne.

Jagatud materjali me ei avalikusta õige nime alt ilma teiega täiendavalt kokku leppimata.

Kui soovite, võite ka loo kirjutada anonüümselt, aga kontaktandmed peavad olema õiged. Õigete kontaktandmete puudumise korral langete auhinnaloosist välja. Võimalik, et helistame/kirjutame mingi hetk teile, et lähemalt loo kohta pärida ja teie käest uurida, mis toitusid te armastate :)

Meil on tarvis ka kellegi kolmanda inimese kontakti, kellega me vajadusel ja soovi korral saame ka kõrvaltvaataja(te) kogemusi ja intervjuusid võtta.

Kui teie lugu osutub huvipakkuvaks, võtame teiega ühendust hiljemalt veebruaris 2022. Iga kuu loosime ka väiksemaid auhindu nagu näiteks tasuta e-koolitused, juhendatud meditatsioonid jne.

Mida varem oma andmed sisestate, seda enamates loosimistes osalete!

Osaleda võivad kõik Armastajad, kes on õnnelikus suhtes koos, aga ka need, kes on lesestunud või kelle kallim on jäänud teadmata kadunuks, lugusid teie vanemate või vanavanemate kohta, kes olid/on õnnelikus suhtes. Ootame neid lugusid, mis KESTAVAD või KESTSID ELU LÕPUNI (ei ole lahutatud, ei ole tülide või petmiste tõttu seest ussitanud ega ole väljamõeldised).

Ootame TÕELISE ARMASTUSE LUGUSID!

Ükskõik, kui kaua olete koos olnud – tähtis on TUNNE, ET SEE ONGI SEE.

valentine-s-day-romantic-dinner-with-gift-box.jpg