top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA

JA ALLA LAADIDA MEDITATSIOONI 

 

ANDESTUSE TERVENDUS

 

Muundame raskused meile tagasi toetuseks.

 

See meditatsioon on osa Maagilise Reiki II astme internetikoolitusest, mida saad siinsamas kodulehel endale tellida.

See on koolitus neile, kes on läbinud ka Maagilise Reiki I astme koolituse, kuhu saad kohe tulla osalema, kui soovid. Leiad lisainfo koolituse kohta siitkaudu.

 

 

Kas tead, mis hoiab sind raskustes ja probleemides kinni? Kas oled sellele mõelnud, läinud lõpiuni nende mustrite vaatluses? Või on häbi ja süü sundinud silmi sulgema, pilku ära pöörama ja sõltuvuste kaudu leevendust leidma?

 

See pole koht, kus ennast suuremasse süü-kaevikusse kühveldada, vaid hoopiski on vaja taibata, mõista ja hakka kasutama niivõrd lihtsat, aga lõpmatult tõhusat abivahendit, tööriista, mida sa tegelikult juba tead. See on nii tavaline nagu .. noh, umbes nagu käärid. Neid on olemas enamuses kodudes, aga nagu nähtamatud köidikud, köied, niidikesed, paelakesed, mis meid on mineviku lahenduseta kohtadega seotud hoidnud, ja seejuures oleks ju tark kasutada kääre, et need pusasusad endast lahti lõigata, on meil tarvis kasutada ei midagi muud kui

ANDESTAMIST

 

Jaa! See võib tunduda liiga lihtne, tavaline (noh – nagu mingid suva käärid kuskil sahtlipõhjas). Aga.. jaa AGA kui seda hakkad teadlikult ja regulaarselt ja KOHE kasutama, kui tunned neid minevikuankruid enda küljes, saad end ka KOHE vabastada.

Selleks on tarvis reaalselt ja südamest soovi olla VABA raskustest.

See aga.. nii ebameeldiv kui mul seda ka pole olnud kõrvalt ja enda elu pealt näha olnud, on olnud paljude inimeste jaoks MITTEVAJALIK, sest ollakse nii harjunud, et ohhhh... kas ma pean meelde tuletama?

 

Olgu, näiteks nii:

elu peabki raske olema

inimene õpib läbi raskuste

kellelgi pole kerge jne

TÜHISTAME TÜHISTAME TÜHISTAME

 

Selised suhtumised hoiavadki inimesi kinni vana aja energiates Sellise suhtumisega inimestega juhtubki igasugu "asju", "raputusi", haiguseid jms et inimene ärkaks üles Ärkaks üles sellesse, et ta on ise oma reaalsuse ja tervise ja õnne looja.

 

Kui tuled varasemast ajast kui a 2000 sündinud, siis suure tõenäosusega oled sa päris kindlasti ka sellisest perekonnast pärit, kus vanemad sind lausa sellises vaimus õpetasid ja võimalik, et ka vägivaldselt sulle oma arvamusi peale surusid ja seega oled ka praegu pigem nõus ära surema kui oma uskumusi muutma. Noh, olid hea laps oma vanematele ja õppisid selgeks, et valge on must ja must on valge. Palju õnne, sa ei pea sellesse kohta jääma!

 

Uue aja energia kutsub meid kõiki täiuslikku õndsusesse, vabadusse, mis on vaba süütundest, häbist, kogu sellest plääroläärost, mille eest oled tahtnud põgeneda.

 

Aga põgenedes ei saa. Saab nii, et sulatad kõik tagasi valgusesse, andestuse lõpmatusse tervendavasse voogu.

 

Kui sa ei tea, kuidas seda ise teha, või tahaksid selleks hoogu ja inspikat, siis selle nädala seanss on mõeldud just sulle.

 

Kui sinus on kasvõi natukenegi vastuseisu elule, "midagi on pidevalt valesti" su elus, siis on ilmselge, et seal on jäänud andestamata kohad.

Oled teretulnud kogema meditatsiooni, uue aja uut lõpmatu rõõmu voogu ja jagama seda postitust, et meie kallis Eesti saaks tõeliseks sisemise rahu riigiks. Palun tea ka seda, et iga inimene, kes mediteerib ja tuleb oma keskmesse, südamesse elama, mõjutab kogu kollektiivi alateadvust. Seega, kui sulle käib närvidele korruptsioon, metsaärikate ahnus, ülemuse suhtumine, iseenda minevik, siis mida enam püsid enda keskmes, õndsuses, seda kiiremini me tõmbame valgustatuse voogu kaasa ka need, kes ei ole seda nägugi, et neid kõikide kõrgeim tahe võiks huvitada.

 

Piisab sellest kui mõned protsendid rahvastikust seda armastuse ja õnnistuse energiat hoiab, et see mõjuks kõikidele.

Valgus võidab nagunii! Varem või hiljem....

 

 

KÕIK ENNE K SÜDAÖÖD LIITUNUD SAAVAD SEANSIGA KAASA KAARDILADUMISE VIDEO: ANDESTAMISE VABASTUS 

video saadame laiali u lähema 14 päeva jooksul

 

Armastus suudab kõike tervendada!

 

Õnnistused sulle ja su perele!

 

 

Õnnistusega

Stella

 

 

*TEADMISEKS UUTELE SEANSSIDEL OSALEJATELE

 • Tavaliselt on siia lehele üles laetud igal nädala uus seanss, mis saab üles laetud reedel või nädalavahetusel ja kuni järgmise neljapäeva lõunani.

 • Seansi pikkus varieerub, sõltuvalt teemast ja kanalduse pikkusest.

 • Seansi mõju ei ole ainult kuulamise ajal. Enamasti hakkavad seadistused seansi ajal peale, aga on ülioluline ka see, kuidas oma igapäevast elu elad peale seansi läbimist. Vahel võid tunda lausa füüsilisi aistinguid, teinekord või energiavoog olla vähem füüsiline ja enam vaimne, mõnikord nii sügaval alateadvuses, et alles mõne aja möödudes saad aru, et su elu on täielikult tervenemise teele asunud või lausa kogedki juba suurt terviklikkuse tunnet ja taipamiste voogu.

 • Ühe seansi aktivatsioonid toimuvad enamasti aktiivsemalt ühe nädala jooksul.

 • On väga kasulik hoida end pidevas energeetilise ülestõusmise laine voos, et "tavaelu" ei vajutaks sind tagasi vanadesse mustritesse.

 • Sestap ongi paras igal nädalal uus seanss kogemiseks võtta.

 • Kõik inimesed on erinevad ja kõik seansi kogemused on erinevad.

 • Palun suhtuda senassidesse mitte liiga suurte ootustega, sest muidu oled stressis ja pinges. Mida neutraaalsem sa oled, seda avatum oled armastuse juhatusele.

 • Võid seanssi ka üle kuulata, kui soovid - sinu sisemine tarkus teab, mis sulle parim on!

 • Seansi mõju määrab ära sinu enda südame ja sisemise tarkuse juhatus. Seega on tarvis ise proovida, kas ja mis sulle sobib.

 • Seansi mõju sõltub ka sinu igapäevasest käitumisest ja valikutest, seega on soovitus pidada päevikut ja teha ise otsuseid vastavalt parimast äratundmisest.

 • Saad õppida ise endale seesuguseid seansse ja kanaldusi pakkuma näiteks Maagilise Reiki internetikoolitusel.

 

Siin väike juhend seansile registreerimiseks:

Kui tasud seansi eest Paypaliga, tuleks ikkagi registreerimislehelt ankeet ka täita.

 

Kui täidad registreerimisvormi, siis juhtub 2 asja:

1: sind suunatakse koheselt edasi seansilehele, kust saad nii kuulata kui alla laadida seanssi

2: saadetakse automaatselt su meiliaadressile ka kinnitusmeil, kus on seansilink olemas

(kui meili ei leia koheselt, siis soovitan läbi vaadata ka muud kohad kui inbox ja kui ikka ei leia, täida palun registreerimisvorm uuesti ja palun pane tähele, et kirjutad oma meiliaadressi õigesti)

kui siis ka ei toimi, ja seansilehele kuidagi ei saa, siis kirjuta palun sydamekeskus@gmail.com

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Andestuse tervendusStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page