TERE TULEMAST SEANSILE!

MITTETOETAVATE ALATEADLIKE MUSTRITE MUUTMINE

​

Kas soovid end taas tunda vabana, õnnelikuna, päris iseendana?

Oled aga tundnud nagu mingi nähtamatu raske koorem lasuks su üle ja sa ei tea, mida peale hakata?

Või asjad lihtsalt ei suju nagu sooviksid, ehmatad ka ise enda kohatistest kummalistest emotsioonipursetest?

​

Kui jah, siis see meditatsioon sind saab ehk edasi aidata, et tuleksid oma mõistuse vanglast südamesageduse vabadusse elama. Suure tõenäosusega oled õppinud maailmas selgeks palju asju, aga võimalik, et väga suure osa sellest moodustuvad mitte lihtsalt teadmised, aga vääritimõistmised. Mitte sa ei ole asju valesti teinud, aga sa said faktide põhjal oma loogikat kasutades asjadest lihtsalt valesti aru, sest olid alles väike beebi ja arvasid, et maailm teab, kuidas asjad käivad ja sinu arvamus on vale.

TEADVUS ON KOGU AEG ÕPPIMISES

Alateadvus, tavateadvus ja üliteadvus on tegelikult kõik üks suur teadvuseväli. Selliselt oleme suutelised tunnetama ja teadma ka neid asju, mida ratsionaalne meel teada ei saa.

Võime seda teadvusevälja nimetada ka infopangaks, kuhu on salvestunud kõik su mõtted, tunded, kogemused, eluhoiakud ja ka vanad traumad, mis on sind suunanud uuel ennastsäästval moel toimima.

Küll aga võib alateadvuses olla paljugi nö väärarusaamal põhinevat.

​

Näiteks ema käratas kunagi, et ära laula ja sa lõpetasid laulmise terveks eluks.

Või kui proovisid elus esimest korda tantsida, naerdi su kohmakuse üle ja sa arvad, et tants pole sinu jaoks.

Või jäid uskuma, et elu ei või olla rikkalik, külluslik ja lahe, sest su vanematel ju ka polnud ning kui kuidas sa hakkad paremini elama, vanemaid see ju solvaks jne.

Ema oli näiteks stressis ja kurtis oma sõbrannale, et sinu pärast pole tal enam elu ega saa öösiti magada ja kannad endas sõnulseletamatut süütunnet seoses emaga kogu aeg kaasas.

​

Sellised väärarusaamad võivad tihti tekkida juba beebieas, mida me nö tavateadlikkusega ei mäleta. Need on aga jäänud alateadvusesse programmidna tööle. See aga ei tähenda, et sa peaksid sellisesse enda loodud puuri luku taha jääma. Vastupidi. Nüüd kõrgeneva armastuse sageduse ajastul kutsub universum su enda loodud puurist välja lendama ja tundma ennast õnnelikuna, külluses ja vabalt.

​

Ka sinu vanemad olid lihtsalt oma alateadlike ja suurema stressi ajastu lapsed ning nad tegid, kuidas oskasid. kellelegi teisele näpuga näitamine meid ei päästa. Aitab see, kui võtame vastutuse oma elu eest ja häälestame om alateadvuse nüüd ja praegu üliteadvusega koostööd tegema, ehk saama tõest informatsiooni otse enda Kõrgemalt Minalt. Seega me sulatame teadvusetasandid üheks Valgustatuse Teadvuseväljaks.

​

Kui alateadvuse ja tavateadvuse olemus on teadlikult häälestunud alluma üliteadvusele ehk armastusele, ja on vaba alateadlikest kalduvustest ennast või kedagi oma mõtte, sõna või teoga vigastada, siis kogeb inimene enda elus suurt õndsust ja armastust.

Kui aga alateadvuses on harjumuslikud hoovused ja kalduvused olla vaenulik mistahes kogemuse suhtes, kogeb inimene ikka ja jälle korduvaid mustreid, nö nõiaringe, mis õpetavad inimest ühendust võtma enda kõrgema mina tarkuse ehk armastusega. Ükski mure või probleem pole tegelikult millekski muuks, kui disainitud selleks, et me inimestena üles ärkaks enda tõelisele olemusele! Kes seda mõistab, hakkab maailma nägema hoopis uuel ja väga kergendust tooval moel!

Alateadvus pole meie vaenlane – see on programmeeringute tulemus, mil moel me enda elu kogeme. Alateadvust saab ümber koolitada, ümber programmeerida ja häälestada olema lõpmatu armastuse teenistuses.

Hirmu ajastust saab armu ajastu. Mida rutem seda enda ellu lubad, seda kiiremini ka õndsuse tasandil elamist koged.

Kui koged elus segadust ja kaost, siis teadvusta, et teadlik meel on sinu valik - kas valid enda elu luua teadlikult või jääd ohvripositsioonile kannatajarolli.

​

Palun pea meeles, et su teadvus on kui kaleidoskoop – muutes kasvõi üht väikest uskumust, saab muutuda kogu su elupilt uueks, kordumatuks, ainulaadseks meistriteoseks. Mida sügavamaid uskumusi ja tõekspidamisi endas muudad, seda suurem saab olla muutus kogu sinu maailmas, sinu universumis – nii nagu sina seda tead.

Mõnusat seansi kogemust!

​

Seanss on salvestatud aastal 2019.

Tulemas on Maagilise Reiki internetikoolitus, saad registreeruda soodushinnaga

b-alateadvus.png
Alateadvuse mustrite muutmineStella Shakti 2019

Seansi kuulamine ja alla laadimine on endale sobiliku annetuse eest:

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

​

Fali saad otsekuulata vajutades punasele noolele.

Kui soovid, võid vabalt jagada minu loodud seansse ka oma sõprade ja perega.

Kui aga mp3-d ringi liiguvad, võiks uued omanikud või kinkijad teha energiavahetuseks tasakaalu-annetuse

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

Aitäh sulle!

alateadvus.png
Vaata videot alateadvuse
sõnumitega siit.
"Vaimsel teerajal on enese süüdistamine kõige ohtlikum asi, mida teha - kui end süüdistad, siis enda tõelise minani ei jõua. Kõigepealt on tarvis vabaneda enese süüdistamisest ja seejärel teiste süüdistamisest!"

Sri Sri Ravi Shankar