siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
ÕNNELIK SAATUSEPÖÖRE
Sinu saatus on sinu otsustada!

See seanss on neile, kes tunnevad, et on aeg enda elu eest otsustamine ja oma koostöö Universumiga uuele kvaliteeditasandile tuua.

Seansi põhiteemad:

• maandus, rahunemine, lõõgastumine

• imede sagedusele häälestumine

• algessentsi laskumine ja oma alateadvuse häälestamine edu ja õnnestumise sagedusele

• tõelise armastuse ja tõelise armastusküllase koostöö sageduse ankurdamine endasse

• armastuse magnetiks häälestumine

• probleemide sageduse vahetamine lahenduste sagedusele

• kõrgeima elusaatuse juhatuse saamine omaenda südamelt

Kõik seansile registreerijad saavad kaasa kingituseks video kaardilugemise teemal KELLEKS OLED LOODUD SAAMA?

Video on kolme valikuga ja nähtav kohe peale seansile registreerimist seansilehe kaudu.

Seanss on salvestatud maikuus 2022.

Võid seanssi kuulata nii palju kui tahad, palun lae see alla vähemalt 6 kuu jooksul, peale seda me ei garanteeri selle olemasolu siin lehel.

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.

Õnnistuse ja armastusega

Enne registreerimist palun saada tasu seansi eest ühele neist:

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

Oled teretulnud kogema!

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

Armastuse ja õnnistusega

b-6nnelik-saatusep88re-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

6nnelik-saatusep88re - 19.05.2022, 16Stella Shakti
00:00 / 44:44

See seanss on annetuse eest kuulamiseks