MR II astme internetikursus

Tere tulemast Maagilise Reiki 2. astme internetikoolitusele!

SISSEJUHATUS UUDE VOOGU

Alustame koolituseks ettevalmistusega

Enne kui läheme edasise kursuse juurde, soovitan oma kodu, see koht, kus kursust vaatad, ning ka iseennast parimal moel ette valmistada. Leiad selleks inspiratsiooni MR1 koolitusest.

 

Saad ettevalmistuseks juba varakult välja printida ka Maagilise Reiki II astme manuaali

ja soovi korral ka mõnes printimise asutuses ka A2 suuruses tšakrate plakati.

Või kui soovid, saad neid vaadata ka lihtsalt arvutis. Instruktsioon väljaprindiks on siin.

MAAGILISE REIKI II astme

ehk MR2 INTERNETIKOOLITUSE SISUKORD

 

11 NÄDALAT MAAGILISE PRAKTIKA TEEKONDA OOTAB MEID EES!

 

Koolitus koosneb pühitsustest läbi meditatsioonide, videodest, kirjalikest materjalidest ning personaalsest praktikast. Iga osaleja saab ka esitada personaalseid küsimusi reaal-ajas toimuval internetiseminaril ning jooksvalt koolituse all olevates kommentaariumides. Koolitusel saab osaleda ka anonüümselt, kellegi isikuandmeid ei avalikustata.

 

Koolitusmaterjale võib igaüks ise läbida just nii nagu endale sobilik on. Antud ajagraafik on lihtsalt soovituslik, et seda põnevat teavet jõuaks rahulikult ka enda ellu kasutusele võtta, lihtsalt üle infomäestiku kihutamise asemel. Seepärast ärge ehmuge koolituse pikkusest. Tegelikult on ju nii, et kes kord seda enda uurimise teekonda alustab, siis see ju ei saagi kunagi läbi, kas pole nii? ;)

 

Seansse teistele inimestele võid hakata pakkuma (mitteametlikult) juba varem. Oma sõpradele ja sugulastele võid juba kohe täna teha, seda rääkisime ka juba MR I astme lõpus. Aga siis laiemale ringile võid pakkuda seansse peale meie reaal-ajas toimuva pühitsus-seminari lõppu u 7 koolitusnädalal.

 

Ametliku Maagilise Reiki praktiku-tunnistuse saavad need, kes on kenasti kogu 11 nädala materjalid läbinud ning täitnud vajalikud praktilised sammud, mida ma koolituse käigus teile tutvustan. Iga kogemus on samm-sammult su jaoks üles ehitatud, et saaksid tunda end enesekindlalt ja julgelt oma uut elukutset praktiseerides.

 

Minu südame soov on anda sulle parim, mida oskan, et ka sina saaksid anda maailmale seda, mida sinu süda kõige enam jagada soovib.

 

On suur au ja rõõm siin üheskoos õppida ja avarduda ja kuidas tundub mõte, et üheskoos luuagi see armastuse reaalsus, millest oleme unistanud?

Koolitus on üles ehitatud selliselt, et koosneb põhimõtteliselt kahest etapist ja nende vahel praktika-ajast.

 

1. osa koolitusest ehk neli esimest nädalat on pühendatud rohkem sinule endale, et saaksid juurde uusi töövõtteid ning häälestuda uude kõrgemasse sagedusse läbi iidsete tarkuste ja ka reiki sümbolite kasutamise, õppida tervendama enda minevikkus ja tulevikku. Koolituse materjalide hulk ei ole iganädalaselt suur, aga just parasjagu, mida on hea enda ellu integreerida ning kasutusele võtta samm-sammult.

 

2. osa koolitust ehk järgnevad kolm nädalat on mõeldud eelkõige praktikaks, aga ka selleks, et kes nii kiirelt koolitust mingil põhjusel läbida ei saa, jõuaks kenasti järele, sest 2. osa lõpus e u 7. nädalal on tulemas meie reaal-ajas toimuv internetiseminar, millel saad osaleda ka anonüümselt, kui soovid. See on aeg, et vahetada kogemusi ja saada vastuseid küsimustele, mis on võinud tekkida. Internetiseminari saad ka järelvaadata või ka ette saata küsimusi, kui mingil põhjusel sel ajal arvuti taga olla ei saa. Selle kohta saadan eelinfo meili teel.

 

3. osa on ettevalmistus uueks külluse ja rikkusevooks – astumine inimkonna teenistusse uuel valgustaval moel saab siin jõustatud ja üheskoos pühitsetud. Jagan sinuga enda kogemusi ja nägemusi ning soovitusi, kuidas ennast Maagilise Reiki praktikuna soovi korral inimestele kõige pareimini nähtavaks teha ja leida kliente, iseennast hoida tasakaalus ning luua mõnus toimiv uus energiaringlus.

Räägime ka ettevalmistusest, kes tahaksid tulla edasi õppima ka Maagilise Reiki III astme koolitusele.

 

Leiad siit alt sisukorrast koheselt ka lingid meditatsioonide juurde, mis iga nädala juurde käivad, nende eest sina ja su pere lisaks annetust saatma ei pea.

Kui tunned, et tahad mingit meditatsiooni varem kuulata, siis oled selleks väga teretulnud! Nende kuulamine pole kohustuslik, aga võib sind su teekonnal ehk mõnusalt saata ja aidata häälestuda, mis iganes teemaga tunned, et vajad väikest inspiratsiooni.

 

Oled teretulnud kuulama neid meditatsioone ka kogu enda perega, kui soovid, aga kui need MP3 failid rändavad oma kodust kaugemale, oleks väga kena, kui uued omanikud või sina kinkijana saadate annetuse MTÜ Südamekeskuse tulevaste loomeprojektide toetuseks. Oma pereringis olles annetusi nende koolituse sisukorras olevate failide eest saatma ei pea! Kuulata võib lõpmatult. Niisamuti nagu seda koolitusmaterjalide kogumit võid kuulata/vaadata/kogeda lõpmatult, niisamuti kehtib see ka meditatsioonide kohta, mida mu kodulehelt alla oled laadinud.

 

Iga koolituslehe allosas leiad ka kommentaariumi, kuhu oled jällegi kutsutud jagama enda kogemusi ja soovi korral jätma küsimusi.

 

Kuna tegemist on esimese Maagilise Reiki II astme e-koolitusega ja ma alles ka õpin seda arvuti- ja tehnikavärki, siis suur aitäh teile kannatlikkuse eest, kui kohe pole kõik nii nagu tahaks. Olen avatud ettepanekutele ning kui on anomaaliaid kodulehe töös, palun teavitage mind koheselt julgesti sydamekeskus@gmail.com kaudu.

 

Õnnistused ja tuhat tänu kõigile meie kaitseinglitele, vaimsetele teejuhtidele, planeet Maale ning kõigile valgusejõududele, tänu kellele see imeline ühine rännak teoks saab.

Kas oleme imedeks valmis? ;)

 

Õnnistusevoog ... aitäh!

 

Kui tahad kutsuda ka sõpru ja teisi pereliikmeid koolitusega liituma, siis palun tea, et alla 16-aastastele on koolitusel osalemine tasuta ja uued inimesed saavad end kirja panna siit lingilt. Õpingutega peaks alati alustama I astme koolitusest alates, et saaks täieliku ülevaate.

 

Seda väikest videokest võid jagada

ka enda tuttavatega.

Avame südamed uuele maailma mõistmisele!

Vedaliku maailmakäsitluse kohaselt on inimese aju nagu kuu, mis võtab vastu südametarkuse, mis on nagu valgustav päike, kiirgust.

Vastavalt sellele, kui palju kellegi mõistus südamele avatud on, nii palju inimene on ka suuteline seda maailma mõistma.

Kas oled valmis kuulama ja kasutama oma südame juhatust, et astuda uude imedeajastusse?

 

Kui jah, siis oleme valmis jätkama.

MR2 E-KOOLITUSE SISUKORD

Võimalik, et siia tuleb ka veel täiustusi, lisasid ja väikseid muudatusi, aga üleüldine plaan on praegu selline.

 

1. NÄDAL

 

Lapsepõlve tervendamise meditatsioon

http://stellashakti.com/laps

 

 • Klassikalise Usui Reiki sümbolid ja kasutamine

 • Kaugseansi tegemine

 • Mineviku ja tuleviku tervendamine

 

2. NÄDAL

 

Sisemiste varakambrite avamise meditatsioon

https://www.stellashakti.com/varakamber

 

 • Tšakrasüsteemi põhjalikum ülevaatus

 • Paralleeluniversumite vahel rändamine

 • Kingituste ja annete toomine tulevikust

 

 

3. NÄDAL

 

Andestuse meditatsioon 

https://www.stellashakti.com/andestusevoog

 

 • Füüsilise, emotsionaalse ja vaimse tasandi harmoniseerimine

 • Suhtlus teiste dimensioonide ja olemitega

 • Teisikute kasutamine ja Maagiliste abivägede kasutamine

 • Seansi ajastamine teistesse aja-akendesse

 

 

4. NÄDAL

 

Intuitsiooni avamise ja treenimise meditatsioon

https://www.stellashakti.com/intuitsioon

 

 • Ühisväljaga ühenduse võimendamine

 • Meistriks olemise nipid ja toetus

 • Duaalsuse ületamine ehk sisemise võitluse lõpp ja rahu kogemus

 

 

5. NÄDAL

 

Südame avamise meditatsioon

https://www.stellashakti.com/sygis2020

 

 • Praktika-nädal

 

 

6. NÄDAL

 

Meditatsioon Lift helgesse tulevikku

https://www.stellashakti.com/lift2019

 

 • Praktika-nädal

 

 

7. NÄDAL

 

Meditatsioon Enesehinnangu tervendus

https://www.stellashakti.com/enesehinnang

 

SOOVIJAILE VABATAHTLIKKUSE ALUSEL TASUTA REAAL-AJAS TOIMUV INTERNETISEMINAR

Teavitan aja eelnevalt meili teel

Sellel saavad osaleda kõik Maagilise Reiki II astme koolituse läbinud või parasjagu läbijad, ükskõik, kui kaugele keegi oma koolitusega jõudnud on.

See on koht, kus saad esitada küsimusi, jagada kogemust ja ka spetsiaalse pühitsusmeditatsiooni osaliseks, mida Stella kanaldab.

 

 • Praktika-nädal

 

 

8. NÄDAL

 

Küllusejumalanna Lakshmi pühitsus

https://www.stellashakti.com/lakshmi

 

 • Energiataseme tõstmine (7 päeva tänuharjutus)

 • Külluse loomine (küllusteadvusesse ankurdumine)

 

9. NÄDAL

 

Meditatsioon Ruumide energeetiline korrastus

https://ufile.io/vu4l8u51

 

 • Kristallidega töö, looduse abi kasutamine Reikis

 • Elementide tasakaalustamine ja teadlikkuse kasv

 

 

10. NÄDAL

 

Teemant-tervenduse seanss-meditatsioon ENESE TASAKAALUSTAMINE

https://www.stellashakti.com/endale

 • Täielik avanemine Universaalse voo teenistusse ehk valgustatus

 • Reiki pühitsused ja praktilised harjutused igapäevaseks kasutamiseks

 

 

11. NÄDAL

Teadmiste ja kogemuste vahetus ning ettevalmistus praktikuna töötamiseks.

Koolituse lõpp ja pratikutee jätkumine.

 

 

Kui sul on küsimusi, ettepanekuid või tahaksid midagi oma kursusekaaslastele toredat sellele teekonnale soovida, ennast tutvustada ja ka leida uusi vahvaid sõpru terveks eluks, oled väga suure tänuga oodatud need sõnumid jätma siia alla kommentaariumisse.

Väike julgustus oma kursusekaaslastele võib kinkida suure panuse tema terveks ülejäänud eluks!

 

Enne kui ülejäänud koolituse juurde asud, palun tule liitu ka meie uue Maagilise Reiki salagrupiga, mis on ainult meile, kes on läbimas või juba läbinud ka Maagilise Reiki II astme koolitust ehk seda siin. Facebookiga saad liituda ka anonüümselt ja varjunimega, kui sa endale tavakontot avada ei taha. Selles grupis hakkab toimuma palju põnevat, sh ilmselt ka meie tasuta seminar koolituse käigus. Tule ja saame tuttavaks!

 

Koolitusega alustame kokkulepitud ajal, hoia oma meilboksil silm peal. Kuna vahel lähevad mu meiliprogrammist saadetud kirjad ka kuskile mujale kui inboks, siis soovitan, et kui kirja pole saabunud, vaata läbi oma teised postkasti kohad ka.

 

Õnnistusega

Stella